Výroba potrubí

Nejkvalitnější plastové potrubí.

Vyrobené v Hané.

Všechno potrubí, které jsme za čtvrt století naší existence vyrobili, jsme vyrobili v areálu v moravském Alojzově.

Vyrábíme pouze z čistého plastu

Polyethylen

Polyethylenové potrubí má výborné elektroizolační a dielektrické vlastnosti, odolává většině chemikálií a vyrábí se z nízkohustotního materiálu LDPE 40 a vysokohustotního materiálu HDPE.

Potrubní systémy jsou určeny převážně pro vodovodní a kanalizační rozvody v zemi. Pro instalaci na povrchu je nutné použít UV stabilizátor pro zlepšení životnosti.

Systém je používám zejména pro dopravu pitné a užitkové vody. Uplatnění nachází u rozvodů tlakové a podtlakové kanalizace, v dopravě potravinářského zboží, závlahové vody, stlačeného vzduchu a plynů a řady chemikálií.

Potrubí z PE má velice dobrou pružnost, díky které dobře odolává krátkodobým zatížením i dynamickému zatěžování než všechno potrubí tuhé. Proto se hodí při použití přímo za kompresor nebo čerpadlo u výtlaku, které pracují v režimu mnohonásobného spínání.

Polypropylen

Polypropylen se používá především pro výrobu kanalizačního potrubí, je z čistého materiálu, má vysoký model pružnosti a je stoprocentně bez plniv, které by materiál znehodnocovaly. Materiál je velmi lehký, pružný, kruhově pevný a velmi odolný vůči nárazům a chemikáliím.

Trubky z polypropylenu nepodléhají vnitřnímu pnutí a tepelné roztažnosti. Je možné je pokládat i při –10 °C. Ekologické požadavky splňují po celou dobu své životnosti přesahující 100 let.

Výsledky kruhových norem převyšují požadavky normy ČSN EN 1852-1.

1

Vyrobené z čistého plastu

2

Chemicky a tepelně odolné

3

Tlusté stěny i v záhybech

4

Praktické skladování a přeprava

5

Komplexní systémy

6

Výborná pružnost a odolnost

7

Vyrobené v České republice

8

Program kontinuálního vývoje

Celková výrobní plocha 13.464m2

Elmo-Plast a.s.

Alojzov 171

798 04 Alojzov

Česká republika


Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 14:00

Tel: +420 582 331 950

Mail: elmoplast@elmoplast.cz

IČO: 281 26 548
DIČ: CZ 281 26 548

+420 582 331 950